Úprava uzdičky

Ponúkame:

+ bezbolestný zákrok v penilnom bloku
+ najmodernejšie lokálne anestetiká
+ aplikáciu anestetika výlučne ultratenkými ihlami
+ samovstrebatelný šicí materiál
+ skúsení lekári s mnohoročnou skúsenosťou celej šírky operačnej urológie
+ kompletná následná starostlivosť

Po odoslaní formulára sa Vám ozve naša recepcia

Objednajte sa na konzultáciu ohľadom úpravy uzdičky (frenuloplastika)

Formulár slúži výhradne ako objednávka na dané vyšetrenie/operáciu, nie na predpis liekov alebo iných výkonov. (takejto žiadosti nebude vyhovené)

  Kto by mal podstúpiť frenuloplastiku?

  Všetci muži s krátkou uzdičkou, ktorá je symptomatická, teda vyvoláva akékoľvek obtiaže pri pohlavnom styku. Frenuloplastika je tiež metódou voľby u pacientov s predčasnou ejakuláciou.

  Ako prebieha frenuloplastika ?

  Zákrok sa realizuje v lokálnej anestéze s využitím najmodernejších lokálnych anestetík a s použitím ultratenkej ihly na aplikáciu miestneho znecitlivenia z jedného vpichu. Následne je už operačný výkon úplne nebolestivý. Ide o malý plastický výkon, ale erudícia a skúsenosť je pri ňom samozrejme  dôležitá. Pri výkone sa uzdička horizontálne nareže až do polohy, aby nespôsobovala žiadny ťah na žaluď a následne sa vzniknutá rana zošije špeciálnym tenkým vstrebatelným šicím materiálom, ktorý už nie je nutné odstraňovať, nakoľko stehy vypadnú sami. Na ranu sa aplikuje protibakteriálna masť a kontrolné vyšetrenie postačí väčšinou o 10-14 dní.

  Výkony realizujú skúsení lekári so skúsenosťou s veľkými urologickými operačnými  zákromi v celej oblasti urogenitálneho traktu

  – Asistujúca zdravotná sestra – Dagmar Ďurišová so špecializáciou v chirurgii pre sestry s 30 ročnou praxou starostlivosti o urologických pacientov všetkých typov z toho10 rokov prax na urologickej jednotke intenzívnej starostlivosti a pooperačnej izbe.

  Staráme sa o zdravie MUŽA

  MUDr. Marek Brezovský, PhD